Vesko's boys
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vesko's boys

....:::Zvanicni sajt vSB klana:::....
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 <|BaSsnectar|>!

Go down 
2 posters
АуторПорука
Bassnectar
Glavni Baja
Bassnectar


Број порука : 21
Age : 33
Lokacija : Beograd
Registration date : 15.03.2008

<|BaSsnectar|>! Empty
ПорукаНаслов: <|BaSsnectar|>!   <|BaSsnectar|>! Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 11:24 pm

Ja sam Damjan Bogosavljevic iz BG-a, inace u virtuelnom svetu cs-a poznat kao Bassnectar. CS sam prvi put zaigrao u cetvrtom razredu osnovne ( pre 6 godina), ali aktivno ga igram od februara ove godine. Omiljene mape su mi dust 2 i iceworld, omiljena puska mi je kalasnjikov, a pistolj glok. Inace igram mnogo bolje timski nego samostalno (na public-u). Toliko od mene!!! bounce bounce bounce
Назад на врх Go down
https://veskosboys.forumsc.net/index.htm
TMW Crew
Novajlija



Број порука : 3
Age : 29
Lokacija : Kod Kuce!!!
Registration date : 12.02.2009

<|BaSsnectar|>! Empty
ПорукаНаслов: Re: <|BaSsnectar|>!   <|BaSsnectar|>! Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 2:15 am

Ti si pro....! Razz


Zdravo svima...Ja sam (p.s.Bassnectar znas me) Edin Drazevicanin iz Sela Novi Pazar.Cs igram vec 4-5 god...Najvise igram na Knife serverima...a udjem i na public....Najvise volim m4 i USP...Mape su mi dd2 i dd...
Nemam klan...inace usao bih rado u neki...pa cak i u zamenu... Laughing Na cs se potpisujem Computer(easy) a mozete me videti i kao Marisha-colak... Laughing Laughing


(p.s. Damijane ja sam elstrong sa bureka) Laughing Laughing
Назад на врх Go down
 
<|BaSsnectar|>!
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Vesko's boys :: Spam :: Upoznavanje-
Скочи на: